برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

سلام ترکیه؛ بایننس ترکیه (Binance TR)، یک اکسچنج محلی برای ترکیه‌ای‌ها!

شرکت بایننس از طریق راه اندازی Binance TR به صورت رسمی وارد بازار ترکیه شد. برای دسترسی به بایننس ترکیه میتوانید به آدرس trbinance.com بروید.

بایننس ترکیه یک اکسچنج محلی برای کاربران ترکیه‌ای است. بایننس دارای تکنولوژی و امنیتی پیشرو در حوزه و صنعت خود است. این مزایا در کنار قابلیت نقدکردن ارز دیجیتال از طریق Binance Cloud، این قدرت را به بایننس داد تا زیر ساخت و راه‌حلی مانند Binance TR برای مشتریان و همکاران خود ارائه دهد.

درحال حاضر کاربران در ترکیه از طریق بایننس ترکیه می‌توانند لیر ترکیه (TRY) را از طریق یک کانال مستقیم بانکی سپرده‌گذاری و برداشت و مستقیماً به صورت رمزنگاری شده با جفت‌‌ارزها مبادله کنند.

 

Trbinance.com که یک کمپانی فینتک محسوب میشود، متعلق به بایننس است و توسط BN Teknoloji A.Ş اداره می‌شود.

در زمان راه‌اندازی، خریدوفروش جفت‌ارزهای زیر در Trbinance.com پشتیبانی می‌شود:

BTC / TRY ، ETH / TRY ، USDT / TRY ، XRP / TRY ، BNB / TRY ، BUSD / TRY و BTC / USDT ، ETH / USDT ، XRP / USDT ، BNB / USDT ، BUSD / USDT

البته به زودی سکه / توکن‌های بیشتری به لیست بالا اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت Binance Changpeng Zhao (CZ) در باره بایننس ترکیه گفت:

“ترکیه نه تنها یکی از کشورهای پیشرو در پذیرش بلاکچین است، بلکه یک پل کلیدی برای اقتصاد جهانی است که بازار آسیا را به اروپا متصل می‌کند.

علاقه و توسعه به فضای کریپتو در ترکیه از روزهای اولیه Binance پویا بوده است. ما مشتاقانه به دنبال ارائه یک بستر محلی برای مبادله رمز ارز هستیم که توسط ما و جامعه ترکیه‌ای بایننس شکل گرفته و توسعه خواهد یافت”.

 

Trbinance.com توسط هسته مرکزی صرافی Binance پشتیبانی می‌شود و دارای قابلیت های اصلی آن است. این قابلیت ها شامل نقدینگی در معاملات، موتور تطبیق قوی، پیشرفته‌ترین سطح امنیتی مطابق با آخرین پیشرفت‌های علمی، حفاظت و کنترل ریسک است.

بایننس ترکیه به گسترش تلاش‌های بایننس برای افزایش راحتی و دسترسی کاربرانی که به دنبال خرید و تجارت ارزهای دیجیتال در سراسر جهان هستند، کمک می‌کند.

Binance سرمایه‌گذاری مشترکی را با شرکت‌های همکار که در سطح برجسته جهانی هستند، انجام داده است تا پلتفرم تجاری برای تبادل پول نقد با ارز دیجیتال را در سنگاپور، کره، اوگاندا، جرسی و ایالات متحده به‌وجود آورد، که آن‌هم از Binance.UK پیروی می‌کند.

این پلتفرم‌های تجاری به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ارزهای محلی شناخته شده، ارزهای دیجیتال را به راحتی و با اطمینان خرید و فروش کنند.

Binance TR تحت پوشش صندوق Binance SAFU قرار دارد.

برای آگاهی یافتن از فعالیت پلتفرم بایننس ترکیه و شروع معاملات، به سایت www.trbinance.com مراجعه کنید.