برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

استیبل کوین BUSD اولین ارز دیجیتالی خواهد بود که دارای پشتوانه دلاری است

استیبل کوین یک نوع کریپتوکارنسی است که برای کاهش نوسانات قیمت طراحی ‌شده‌ است و به عنوان ذخیره‌کننده ارزش و همچنین به عنوان وسیله‌ای برای مبادله مورد استفاده قرار می‌گیرد. استیبل کوین به یک “دارایی ثابت” وابسته است. این دارایی ثابت می‌تواند هر چیزی باشد؛ از طلا گرفته تا ارز فیزیکی و یا دارایی که بتوان قیمت آن را مشخص کرد و در خصوص آن به توافق کلی رسید. مثلاً استیبل کوین BUSD دارای پشتوانه دلاری است.

BUSD بر اساس لیست اخیر خود در شبکه IoTeX به عنوان اولین استیبل کوین با پشتوانه دلار، موارد استفاده از این ارز دیجیتال را بیش از پیش گسترش می‌دهد.

این ادغام، کارایی BUSD را افزایش میدهد و قابلیت‌های قدرتمندی را برای معامله‌گران، توسعه‌دهندگان و کاربران IoTeX ارائه می‌دهد.

برای انجام این کار، IoTeX از ioTube استفاده کرده است که پل جدیدی میان زنجیره‌ی بین Ethereum و IoTeX برای اتصال توکن‌های نسخه BUSD ERC20 به شبکه IoTeX است.

نسخه BUSD در IoTeX ، ioBUSD نامیده می‌شود. هر کاربری می‌تواند BUSD خود را به ioBUSD و بالعکس، تبدیل کند.

در آینده ، ioBUSD توسط ioPay و کیف پول‌های دیگر در شبکه IoTeX پشتیبانی خواهند شد. این به توسعه دهندگان IoTeX اجازه می‌دهد تا به راحتی BUSD را در Dappهای خود ادغام کنند و به کاربران IoTeX اجازه می دهد هنگام استفاده از محصولات IoTeX ، ioBUSD را خرج یا دریافت کنند.

BUSD که با پشتیبانی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان و توسط نهادهای نظارتی ایالات متحده تأیید شده است، مکانیزم شفاف و غیرمتمرکز را برای سرمایه گذاران و شرکت های سنتی برای تعامل و پرداخت محصولات و خدمات، از جمله کاربران IoTeX فراهم می‌کند.

چرا استیبل کوین BUSD؟

اگر می‌خواهید هم از مزایای دنیای ارزهای سنتی مانند ارز فیات و هم از مزایای دنیای ارزهای دیجیتال بهره ببرید، استیبل کوین‌ها این امکان را فراهم می‌کنند.

تیم پشت صحنه BUSD، که به تازگی اولین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است، موارد مختلف استفاده را فراتر از حوزه مبادله بررسی کرده است تا این ادغام بزرگ را انجام دهد.

یکی از نمونه‌های بارز این امر، تاخت و تاز استیبل کوین BUSD به سمت سرمایه‌گزاری غیرمتمرکز (DeFi) است؛ مانند تأمین نقدینگی و فرصت‌های کسب درآمد برای چندین Dapp و سایر پلتفرم‌های غیرمتمرکز.